15. [] K. Dutka [wszedł] 76' ( M. Smoleń )
Średnia wieku: 23 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Po bardzo dobrym meczu remisujemy u siebie z Ogniwem w ostatnim meczu jesieni.

Na własnym obiekcie mieliśmy bardzo dobry mecz na zakończenie rundy jesiennej. Osłabiony Płomień mierzył się z osłabionym Ogniwem, ale widowisko było bardzo ciekawe. Prowadzenie objęli goście po ładnym strzale z dystansu. W ciągu trzech minut wyrównał Płomień po ładnych bramkach Maćka Kęski i Adriana Haszczyca. Do końca pierwszej połowy utrzymał się korzystny wynik dla Płomienia.

Po zmianie stron oba zespoły grały bardzo zachowawczo. W polu karnym faulowany został zawodnik Ogniwa i goście wyrównali po strzale z jedynastu metrów. W ostatnich minutach meczu mieliśmy świetne okazję na zdobycie zwycięskiego gola, ale nie udało się strzelić celnie. W doliczonym czasie gry w polu karnym faulowany znów jest napastnik gości i sędzia dyktuje wapno...do rzutu karnego podszedł pewnie pomocnik Ogniwa, ale uderzył bardzo mocno i bardzo niecelnie... po tej sytuacji sędzia zakończył spotkanie.

Końcowy rezultat 2:2 jest sprawiedliwym wynikiem. Kończymy trudną rundę jesienną z sześcioma punktami na koncie.

Zwycięstwa: 2, Remisy: 1, Porażki: 2, Bilans bramkowy: -4

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 858 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Ogniwo Piwniczna Zdrój ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.