14. [] K. Dutka [wszedł] 71' ( K. Hałapa )
  15. [] F. Michalik [wszedł] 60' ( J. Guzik )
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Seniorzy Płomienia przegrywają wyjazdowe spotkanie z Orłem pomimo, iż w całym meczu mieli więcej okazji od gospodarzy.

Mecz w Wojnarowej niestety nie przełamał naszej nie mocy strzeleckiej. Kolejny mecz gdzie stwarzamy sobie dużo sytuacji lecz ich nie wykorzystujemy. W pierwszej połowie źle ustawiliśmy się w obronie i tracimy bramkę. Brakło większej determinacji i woli walki z naszej strony. Druga połowa i znowu popełniamy błąd i tracimy drugą bramkę. Walczyliśmy do końca, obijalismy poprzeczkę i słupki Ale bramka wpadła tylko jedna.

Trener Kamil Król podsumował przegrane spotkanie w Wojnarowej

Boisko w Wojnarowej pomimo dużych opadów deszczu przez kilka dni było w bardzo dobrym stanie. Obie drużyny miały zatem bardzo dobre warunki do gry.

Początek meczu w wykonaniu Płomienia zdecydowanie na minus i już w 3 minucie tracimy bramkę. Prostopadła piłka na skrzydło do atakującego zawodnika, który minął obrońce oraz bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki. W kolejnych minutach nadal groźnie atakował Orzeł i w tej części miał jeszcze swoje okazje. Płomień starał się zdominować pole, ale nie wychodziło to za bardzo i gospodarze raz po raz atakowali.

Po zmianie stron znów Orzeł wyprowadził szybko cios zagrywając prostopadłą piłkę do napastnika i ten w sytuacji sam na sam z Przemkiem Zawadą uderzył obok niego...w kolejnych minutach Płomień przejął zdecydowanie inicjatywę. Zamknął drużynę Orła na własnej połowie. Swoje bardzo dobre okazję niestety marnowali Tomasz Łątka, który dwa razy dostał bardzo dobre podanie w polu karnym i uderzył wprost w bramkarza. Dopiero w 80 minucie idealnie na głowę dośrodkował Leszek Łącki i piłkę do bramki uderzył Tomasz Łątka. W tej połowie mieliśmy jeszcze swoje okazje jak np. strzał Wojtka Majchera w poprzeczkę z przewrotki...

Mecz do samego końca był otwarty i okazje do co najmniej remisu były. Niestety znów brak skuteczności jest dużą bolączką...

Zwycięstwa: 1, Remisy: 1, Porażki: 4, Bilans bramkowy: -5

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 843 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Orzeł Wojnarowa ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.