Saturday 12 August 2017 17:00 Liga Okręgowa
Bramki
[gol] 3' Kamil Musiał ( Mateusz Łątka ) [v]
22 Strzały 9
1 Słupki / Poprzeczki 0
26 Dośrodkowania 9
10 Dośrodkowania celne 5
8 Strzały celne 7
7 Rzuty rożne 2
6 Spalone 4
11 Faule 16
1 Żółte Kartki 2
19 Interwencje Bramkarza 21
 1. [] Ł. Koza [kartka]
 2. [] K. Golonka
 3. [] W. Majcher [kartka]
 4. [] D. Plata
 5. [] K. Hałapa
 6. [] M. Łątka [zeszedł] [kontuzja] 41'
 7. [] D. Dudek
 8. [] M. Kęska [zeszedł] 76'
 9. [] T. Łątka [zeszedł] [kontuzja] 88'
 10. [] K. Musiał
 11. [] A. Haszczyc
 12. [] K. Kaletka
 13. [] L. Łącki [wszedł] 88' ( T. Łątka )
 14. [] F. Michalik [wszedł] 41' ( M. Łątka )
 15. [] K. Dutka [wszedł] 76' ( M. Kęska )
 16. [] M. Wydra
Średnia wieku: 23 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Płomień Limanowa w sobotę w Zalesiu rozpoczął swój czwarty sezon na poziomie Ligi Okręgowej. Inauguracja nie wypadła po myśli Trenera Kamila Króla...

W meczu z Zalesianką zostawiliśmy bardzo dużo zdrowia na boisku. Nie udało się wygrać, ale mamy kolejne mecze w których będziemy walczyć na sto procent, żeby pokazać się z jak najlepszej strony.

Trener Kamil Król powiedział o przegranej inauguracji z Zalesianką.

Płomień Limanowa kolejny sezon w Lidze Okręgowej zainaugurował w Zalesiu. Bardzo trudne warunki spotkały obie drużyny bowiem przez większość meczu padał deszcz.

Początek spotkania w wykonaniu Płomienia bardzo dobry. W pierwszej akcji, mieliśmy setkę nie wykorzystaną przez Adriana Haszczyca, próbował dobijać głową Maciek Kęska, ale z lini bramkowej piłke wybił obrońca. W 3 minucie po pięknym podaniu Mateusza Łątki sam na sam wychodzi Kamil Musiał i oddaje strzał po długim rogu zdobywając najszybszego gola w mecza inaugurujących okręgowe rozgrywki dla Płomienia. W kolejnych akcjach nadal nasza drużyna ma przewagę i sytuację bramkowe. Sam na sam marnuje Mateusz Łątka, następnie groźny strzał oddaje Kamil Musiał, a z dobitką nie zdążył Adrian Haszczyc. Przez kolejnych kilka minut Płomień starał się spokojnie rozgrywać swoje akcje od tyłu, ale do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, najpierw groźny strzał z rzutu wolnego broni Łukasz Koza, później mamy strzały z dystansu obronione lub uderzone obok bramki. W 32 minucie bez krycia w polu karnym pozostaje Wierzycki, otrzymuje dokładne podanie po ziemi z boku i przymierza tuż obok słupka nie dając szans na interwencję naszemu bramkarzowi. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, ale kończymy tą część z dużą stratą, bo z powodu złamania nosa boiska opuścił w 42 minucie kapitan - Mateusz Łątka.

W drugiej połowie znów dobrze zaczęliśmy, przypadkową akcję zakończył strzałem Adrian Haszczyc, ale nie udało się mu przelobować bramkarza i ten wybił piłkę przed siebie. Zalesianka zaczęła dyktować warunki i osiągnęła duża przewagę oddając kilka bardzo groźnych strzałów. Największe zagrożenie jak zwykle na tym boisku tworzyli za sprawą stałych fragmentów. Po jednym z rzutów rożnych mocny strzał głową oddał Wierzycki, a piłka uderzyła w slupek. Płomień odpowiedział kontrą po której Adrian Haszczyc oddał celny strzał, ale bramkarz był na posterunku. W końcówce meczu w starciu z rywalem ucierpiał Tomasz Łątka i musiał opuścić boisko. Chwile później błąd w kryciu w obronie i długa piłka zaskoczyła defensorów na czystej pozycji znalazł się Mucha oddał strzał obok Łukasza Kozy. Tym samym zdobył zwycięską bramkę dla swojej drużyny. Do samego końca Płomień walczył o wyrównanie, ale nie udało się tego dokonać.

Przegrywamy pierwszy mecz minimalnie. Drużyna walczyła przez całe spotkanie, ale ostatecznie przegrała. Nie udało się przełamać złej serii z Zalesiem. Ta drużyna nam nie leży, ten styl gry jaki prezentują - twardy, siłowy, do takiego stylu nie potrafimy się dostosować. Budujący był początek spotkania, ale niepokojąca skuteczność, bo zmarnowane okazje zemściły się w samej końcówce...

Zwycięstwa: 2, Remisy: 2, Porażki: 7, Bilans bramkowy: -15

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 830 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Zalesianka Zalesie ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60