W wieku 60 lat po długiej chorobie zmarł Zbigniew Twaróg m.in były Trener Płomienia Limanowa.

Pan Zbigniew Twaróg był Komendantem Straży Miejskiej w Limanowej. Wieloletnim pracownikiem Urzędu Miasta Limanowa. Był działaczem społecznym, sportowym i Trenerem wychowacą młodzieży przez wiele lat. 

Związany z wieloma klubami. Przez kilka dekad był działaczem oraz trenerem w klubie MKS Limanovia praktycznie wszystkich grup wiekowych. Sam przed laty grał w tym klubie. Posiadał licencję trenerską UEFA B, pracował także w innych klubach, jak: Wierchy Pasierbiec, Sokół Słopnice, Płomień Limanowa, Jaworzanka Jaworzna, Słomka Siekierczyna i inne. Zdobył m.in. tytuł Działacza Roku 2019 oraz Najpopularniejszego Trenera klasy Okręgowej w 2022 roku w Plebiscytach Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej.

W Płomieniu Limanowa pracował w latach 80 tych jako Trener prowadząc drużynę. Następnie w ostatnim czasie był Trenerem Juniorów Plomienia oraz Skrzatów i Żaków. Był bardzo ambitnym szkoleniowcem, wymagającym od siebie ale i od dzieci i młodzieży, które prowadził. Pracował solidnie tworząc drużyny opierające się na wzajemnym szacunku i zaufaniu. 

Będzie nam wszystkim brakować pana Zbigniewa, który piłkę nożną traktował jako pasję...

czytano 303 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video