Trampkarze Starsi oraz Juniorzy Starsi w sobotę dwudziestego kwietnia zainaugurują rozgrywki  I ligi Trampkarzy oraz Juniorów. Podopieczni Marcina Jańczego oraz Łukasza Bukowca zagrają wyjazdowe spotkanie z Orkanem Szczyrzyc. Po długiej zimie wreszcie rozgrywki dla Płomienia ruszają!

Trampkarze całą zimę trenowali przynajmniej raz w tygodniu na sali w Łososinie Górnej, od momentu kiedy dało się trenować na stadionie, Trener robił trening również na stadionie. Warunki dla zawodników zapewnione zatem są idealne do pracy i rozwojem nad swoimi umiejętnościami. Niestety nie wszyscy z tych warunków korzystali, ale grupa 8-10 zawodników regularnie trenujących i tak jest zadowalającym wynikiem. Kadra została wzmocniona póki co jednym zawodnikiem do drużyny dołączył Tomasz Michalik. Kadra na mecz nie jest okazała ale zawodnicy, którzy trenują to mega ambitni gracze i będą walczyć ile sił w nogach w każdym spotkaniu. Kapitanem drużyny na rundę wiosenną został wybrany Marcin Tylka.

Trampkarze Płomienia w meczu jesiennym przegrali u siebie 0:6 pomimo dużej ilości okazji dla Płomienia. Wystarczy przypomnieć nie wykorzystany rzut karny w pierwszej połowie. Teraz trzeba być skoncentrowanym przez całe spotkanie i walczyć o każdy metr murawy, a korzystne wyniki wkońcu przyjdą.

 

Jesienne spotkanie: Płomień Limanowa - Orkan Szczyrzyc 0:6 (0:3)

Juniorzy Płomienia Limanowa trenowali przez całą zimę na sali w Łososinie przynajmniej raz w tygodniu. Wszyscy mogli również trenować z drużyną seniorów. Z zaproszenia skorzystało niewielu. Jednak nie którzy trenowali z seniorami i grali w sparingach seniorskich. Juniorzy natomiast rozegrali jeden wygrany sparing z Wierchami Pasierbiec na Orliku w Limanowej. Teraz po długiej zimie przyjdzie rozpocząć rundę wiosenną z drużyną Orkana Szczyrzyc. Kadra Płomienia została wzmocniona. Do drużyny powrócił po dwóch latach przerwy Dawid Michura i każdy wie jakim wzmocnieniem jest ten zawodnik. Liczymy na kolejne wzmocnienia w trakcie trwania rozgrywek. Kolejnym zawodnikiem powracającym jest Damian Lorek. Z drużyną trenuje również zawodnik z Pasierbca, który jeszcze nie został zgłoszony do rozgrywek.

W jesiennym spotkaniu Płomień wygrał zdecydowanie i bez większych problemów. W wiosennym meczu może być inaczej, ale naszej drużynie potrzebne są punkty, każdy z graczy zapewne wie jaka jest sytuacja Płomienia w tabeli. Zaledwie sześć punktów po jesiennej rundzie to nie wiele. Drużyna Orkana Szczyrzyc zdobyła tylko dwa punkty i nasi zawodnicy muszą zrobić wszystko żeby w sobotnim meczu nadal Orkan miał dwa punkty na swoim koncie.

Jesienne Spotkanie: Płomień Limanowa - Orkan Szczyrzyc 5:0 (3:0)


TRAMPKARZE: Orkan Szczyrzyc - Płomień Limanowa sobota 20 kwietnia godz. 10:00

Zbiórka zawodników przed wyjazdem o godz. 8:30 na przystanku

JUNIORZY: Orkan Szczyrzyc - Płomień Limanowa sobota 20 kwietnia godz. 11:30

Zbiórka zawodników przed wyjazdem o godz. 10:10 na przystanku

Przypominam o dokumentach tożsamości i proszę o wpłatę składki członkowskiej przed meczem!

czytano 1493 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video