Podopieczni Tomasza Bindy rozegrali trzy mecze ligowe w krótkim okresie czasu. Dobra gra w tych spotkaniach i walka do samego końca zaowocowały.  Na koncie mamy cztery punkty, ale możemy być dumni z ambicji jaką pokazała drużyna.

Relacja z ostatnich meczy Trampakrzy LKS Płomień:

2 kolejka II Ligi Trampkarzy 29.08.2019r:

Orkan Szczyrzyc - Płomień Limanowa 1:1 (1:0)

Bramka dla Płomienia:

  • Mateusz Mąka

Skład Płomienia: Grzegorz Kiklica - Robert Ślusarczyk, Maciej Puch Karol Czachurski, Sebastian Myszka, Mateusz Mąka, Bartłomiej Ryś, Dominik Wydra, Jakub Gucwa, Konrad Matras, Arek Mrowca oraz Karol Gołuszka, Jakub Janik, Paweł Malec, Dawid Matras, Artur Stańdo;

Relacja od Trenera Tomasza Bindy: 

Orkan Szczyrzyc - Płomień Limanowa wynik 1:1. Do Przerwy to zespół Gospodarzy dominował z wynikiem 1:0. Po przerwie losy się odwrociły i mimo,ż zespół Płomienia miał więcej sytuacji strzelił jedną bramkę autorstwa Mateusza Mąki, który indywidualnie minął 4 zawodników i uderzył z ponad 40 metrów wprost pod poprzeczkę. Walka do samego końca pozwoliła naszej drużynie przywieźć cenny punkt.


3 kolejka II Ligi Trampkarzy 31.08.2019r :

Płomień Limanowa - MKS II Limanovia Limanowa 2:4 (1:2)

Bramki dla Płomienia:

  • Mateusz Mąka
  • Mateusz Mąka

Skład Płomienia: Grzegorz Kiklica - Robert Ślusarczyk, Maciej Puch Karol Czachurski, Arkadiusz Mrowca, Mateusz Mąka, Bartłomiej Ryś, Dominik Wydra, Jakub Gucwa, Konrad Matras, Jakub Janik oraz Dawid Matras

Relacja Trenera Tomasza Bindy:

Derbowe spotkanie, które było trudnym meczem dla obu zespołów. Faworyzowana Limanovia wyglądała trochę ospale i w 1 minucie Jakub Gucwa mógł strzelić Bramkę na 1:0 dla Płomienia lecz piłka odbiła się od słupka.  Limanovia się przebudziła i zdobyła 2 bramki po indywidualnych błędach lecz jeszcze przed przerwą Płomień zerwał się do walki. Po rzucie rożnym wykonywanym przez MKS , Płomień wyszedł z szybką kontrą, Konrad Matras zagrał do Mateusz Mąki i ten znów z ponad 30 metrów uderzył w okienko. Po przerwie Płomień rzucił się do odrabiania strat.  Znów szybka kontra. Maciej Puch przedarł się środkiem pola mijając 3 zawodników i zagrał na 16 metr do Mateusza Mąki, a ten bez zastanowienia uderzył na dalszy słupek.  Remis 2:2 utrzymywał się do 75 minuty. W końcówce po stałych fragmentach to MKS wyszedł z tego pojedynku zwycięsko wygrywając 4:2. Mimo wyniku możemy być zadowoleni bo nasz zespół walczył do samego końca mimo, że przed meczem był skazywany na porażkę to zabrakło nie wiele, aby zdobyć jeden punkt.


4 kolejka II Ligi Trampkarzy (02.09.2019r.):

Krokus Przyszowa - Płomień Limanowa 1:3 (0:2)

Bramki dla Płomienia: 

  • Konrad Matras
  • Konrad Matras
  • Konrad Matras

Skład Płomienia: Grzegorz Kiklica - Robert Ślusarczyk, Maciej Puch, Dawid Matras, Paweł Malec, Jakub Gucwa, Dominik Wydra, Jakub Janik, Sebastian Myszka, Bartłomiej Ryś, Konrad Matras oraz Karol Gołuszka, Karol Czachurski, Arkadiusz Mrowca, Artur Stańdo, Kacper Ludwiczek;

Relacja Trenera Tomasza Bindy:

Mecz trochę chaotyczny I nie wiele by tu pisać o ile wynik pozytywny to styl gry gorszy od wcześniejszych meczy aczkolwiek komplet punktów jest istotny w kwestii poprawy morali w zespole. Trzy Bramki zdobył Konrad Matras,  chodź mecz ten obfitował w festiwal nie wykorzystanych sytuacji. 


Warto zaznaczyć że w tym Zespole występuje wielu młodych utalentowanych Zawodników, którzy są młodsi od swoich rówieśników nawet o 3 lata. Widać pracę jaką wykonuje trener Młodzików Kamil Musiał jak kształtuje ich charakter oraz dba o rozwój. Mamy również w Szeregach " Weteranów " Którzy nie tylko grają na 110 % ale angażują się w pracę całego klubu. Miło pracować z zawodnikami którzy mają ambicję i nie odpuszczają na meczu i na treningu. Chcą grać nie kopać w piłkę. Te Trzy ostatnie mecze pokazują że jest charakter oraz potencjał który rokuje. Potrzeba jeszcze trochę czasu żeby wskoczyć na szczyt. Jest zdrowa atmosfera w każdym meczu Chłopcy wykazują się niesamowitą determinacją.

Podsumował ostatnie mecze Trampkarzy Trener Tomasz Binda

czytano 725 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video