Mateusz Łątka wygrał Plebiscyt na Najpopularniejszego Trenera grup młodzieżowych 2019 roku! Uroczysta Gala podsumowująca XXII Plebiscyt Limanowskiego Podokręgu odbyła się w Starostwie Powiatowym w Limanowej. 

W sobotę 29 lutego odbyła się uroczysta Gala Podsumowania XXII Plebiscytu na Najpopularniejszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej 2019. Wśród nominowanych z naszego klubu był Filip Michalik jako piłkarz A klasowy oraz Mateusz Łątka jako Trener grup młodzieżowych. Głosowanie odbywało się na stronie limanowa.in, głos mógł oddać każdy po zalogowaniu się na portal. Niestety Filip Michalik nie zdobył odpowiedniej liczby głosów. Natomiast Mateusz Łątka wygrał Plebiscyt w swojej kategorii.

Wyniki Plebiscytu w kategorii Najpopularniejszy Trener grup Młodzieżowych Ziemi Limanowskiej 2019:

  1. Mateusz Łątka - LKS Płomień Limanowa 484 głosy
  2. Jakub Stach - AKS Ujanowice 369 głosy
  3. Marcin Wojcieszczak - LKS Mordarka 106 głosów

Mateusz Łątka w LKS Płomień Limanowa trenuje Żaków oraz Orlików. Od stycznia 2020 prowadzi również drużynę Młodzików. Od 2016 roku kiedy to objął funkcję trenera najmłodszych grup rozpoczął się świetny okres dla LKS Płomień. Obecnie jego zespoły są bardzo liczne, a dzieci bardzo chętnie trenują na ciekawych zajęciach. Rodzice mają pełne zaufanie do trenera, który ma świetne podejście do najmłodszych. Obozy wyjazdowe drużyn młodzieżowych m.in do Trzebnicy, Białego Dunajca, Jastarni są niezapomniane, przez wymagające treningi, ale i świetną zabawę oraz wspaniałą atmosferę jaką tworzy Trener Mateusz. Drużyny, które prowadzi wykazują duży potencjał szczególnie roczniki 2010 oraz 2011. Radzą sobie coraz lepiej w rozgrywkach ligowych. Zarząd klubu postanowił postawić w większej mierze na Trenera Mateusza i od stycznia prowadzi również drużynę Młodzików. Dodatkowo będzie pomagał przy prowadzeniu seniorskiej drużyny Płomienia jako asystent.

Kapituła przyznała również tytuł Działacza Roku 2019:

  • Zbigniew Twaróg - Trener m.in Skrzatów i Smerfów Płomienia Limanowa oraz Juniorów Młodszych Limanovii
  • Mirosław Twaróg - Prezes LKS Płomień Limanowa

Podczas Gali wręczono również wyróżnienia dla zdolnych zawodników młodzieżowych. Nagrodzono również drużynę Orlików AP Limanovia Limanowa, która wygrała Halowy Turniej o Puchar Prezesa PZPN.

Więcej na temat podsumowania plebiscytu na portalu limanowa.in oraz na stronie Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej.

Gratulacje dla Trenera Mateusza Łątki za zasłużone zwycięstwo w Plebiscycie!

czytano 856 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video