Zarząd Klubu wydał kolejny komunikat dotyczący aktualnej sytuacji na dzień 25 marca 2020 roku.

Pandemia Koronawirusa w Polsce i na świecie nie ustaje i tylko dzięki dyscyplinie, poważnemu podejściu do sprawy oraz zachowaniu zdrowego rozsądku możemy poradzić sobie z zaistniałymi problemami. Zgodnie z decyzjami Premiera Rzeczypospolitej oraz Ministerstwa Zdrowia i Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN postanawiamy:

  • przedłużyć odwołanie treningów wszystkich kategorii wiekowych conajmniej do 15 kwietnia
  • przełożyć badania lekarskie grup młodzieżowych na najbliższy możliwy termin, ale nie wcześniej niż 15 kwietnia
  • od 12 marca opłaty składki członkowskiej nie będą pobierane na czas wymuszonej przerwy w treningach
  • decyzja co do oranizacji oraz udziału w obozie letnim w Leżajsku w lipcu br. zostanie podjęta w najbliższym możliwym terminie i będzie uzależniona od odpowiednich możliwości zapewnienia bezpieczeństwa uczestników.

W tym trudnym okresie zachęcamy do pozostania w domu. Aktywności fizycznej w domowych warunkach tj. wykonywanie ćwiczeń stabilizacyjnych, żonglerki oraz inne wszelakie możliwości uprawiania piłki nożnej czy każdego innego sportu w warunkach domowych. Musimy być odpowiedzialni, dbajmy szczególnie o higienę oraz zdrowe odżywianie. 

                                                                                                                             ZARZĄD LKS PŁOMIEŃ LIMANOWA

 

KOMUNIKAT DEPARTAMENTU ROZGRYWEK KRAJOWYCH PZPN Z 20 MARCA 2020r:

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie. O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu.

Informacje Ministerstwa Zdrowia na temat Koronawirusa

czytano 540 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video