Zarządu Klubu wydał komunikat dotyczący obecnej sytuacji i decyzji Premiera Rzeczypospolitej.

KOMUNIKAT ZARZĄDU LKS PŁOMIEŃ LIMANOWA z dnia 12.03.2020r.:

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo dzieci i młodzieży z naszego klubu, analizując obecną sytuację na świecie i panującą pandemię Koronawirusa COVID - 19 na podstawie decyzji Premiera RP, Ministerstwa Edukacji, decyzji MZPN Kraków oraz rekomendacji Ministerstwa Sportu:

Odwołujemy wszystkie zajęcia treningowe, sparingowe i inne we wszystkich grupach tj. drużynach Smerfów, Skrzatów,  Żaków,  Orlików,  Młodzików i Trampkarzy oraz Seniorów do odwołania z uwzględnieniem daty podanej przez Premiera tj. 25 marca 2020. Obserwujemy sytuację na bieżąco i służymy pomocą w kwestiach informacyjnych. Zachęcamy dzieci do pozostania w domu oraz zachowania szczególnej ostrożności i szczególnego dbania o higienę. Nie popadajmy w panikę, zachowajmy zdrowy rozsądek. Informację o wznowieniu zajęć będą podane przez stronę internetową klubu oraz Trenerów. 

INFORMACJE Z 11.03.2020r.

Decyzją Premiera Rzeczypospolitej Polskiej Mateusza Morawieckiego od 11 do 25 marca zamknięte zostają placówki oświatowe i wprowadzone zasady tzw. kwarantanny społeczeństwa. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W związku z zagrożeniem, także wszystkie placówki kultury, w tym kina i muzea będą niedostępne.

KOMUNIKAT MZPN Z DNIA 11 MARCA

Prezydium Zarządu MZPN zawiesza do końca marca 2020 r. rozgrywki piłkarskie na terenie Małopolski we wszystkich klasach rozgrywkowych seniorów od IV ligi do C klasy. Zawieszenie dotyczy także rozgrywek kobiecych, młodzieżowych i dziecięcych.

Prezydium Zarządu MZPN rekomenduje ograniczenie rozgrywania meczów sparingowych i turniejów towarzyskich.

Informacje Ministerstwa Zdrowia na temat Koronawirusa

czytano 410 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video