Dziękujemy Trenerom Łukaszowi Bukowcowi oraz Marcinowi Jańczemu za pracę szkoleniową w Płomieniu!

Końcem czerwca pracę z młodzieżą w Płomieniu Limanowa zakończyła dwójka Trenerów: Łukasz Bukowiec oraz Marcin Jańczy. 

Trener Łukasz Bukowiec w Płomieniu pracował jako Trener od blisko 15 lat. Przede wszystkim był głównym pomysłodawcą i zaczynał podstawową pracę z młodzieżą w naszym klubie po 2000 roku zaczął pracę z Juniorami, później dołączył do tego Trampkarzy. Drużyna Juniorów, którą prowadził od 2006 roku. Po awansach z 3 ligi Limanowskiej do I ligi OZPN drużyna Juniorów osiągnęła największy sukces w sezonie 2009/2010 kiedy to udało się zdobyć 4 miejsce wyprzedzając wszystkie drużyny z Powiatu Limanowskiego m.in Limanovie, KS Tymbark i Dobrzankę. W późniejszych latach z powodzeniem prowadził Juniorów oraz Trampakrzy. Miał również epizod z prowadzeniem Seniorów walczących o utrzymanie w A Klasie. W ostatnich latach zajmował się drużyną Młodzików, która mimo różnych wyników prezentowała się bardzo dobrze sportowo.  Trener Bukowiec to duży autorytet dla zawodników i prawdziwy Trener z charakterem. Trener Łukasz Bukowiec obecnie prowadzi z sukcesami Juniorów Starszych MOS PL Limanovia Limanowa.

Marcin Jańczy w Płomieniu pracował od kilku lat zajmując się przede wszystkim Trampkarzami oraz wcześniej Juniorami Starszymi. Po przejściu Łukasza Bukowca do drużyny Młodzików - Marcin Jańczy objął zespół Trampkarzy i następnie Juniorów. Solidna praca z tymi zespołami sprawiła, że nadal młodzi zawodnicy wchodzą do drużyny Seniorów. W minionym sezonie drużyna Trampkarzy, którą prowadził zajęła 2 miejsce w swojej lidze i była o krok od awansu do I ligi Trampkarzy. Trener Marcin Jańczy obecnie pracuje przede wszystkim w Krokusie Przyszowa seniorach oraz juniorach.

W imieniu Zarządu LKS Płomień dziękujemy Trenerom za długoletnią pracę w naszym klubie. Życzymy dalszych sukcesów w pracy szkoleniowej i siły do pokonywania wszelkich trudności w życiu osobistym! Liczymy, że jeszcze będziemy wspólnie pracować dla dobra Lks Płomień! 

Prezes Lks Płomień Limanowa Mirosław Twaróg

czytano 478 razy
blog comments powered by Disqus

Partnerski blog

KLI24

Ostatnie video